Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom el adni egy...

Miért nem tudom el adni egy új garival fóliás telenor one touch telefonomat 25. 000ft-ért? Ki írtam hogy csere is érdekel de azt mondák nem kell nekik márkátlan sz*r!

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az enyémet 22.-ért vettem, egyből le is csaptam rá ahogyan eladóvá vált, nagyon megérte, semmi kifogásom az Alcatel-lel. (akinek van kifogása, kétsége, aggodalma az Alcatel márkával - persze mobil téren - azt a 990 -> Up megfogja győzni az ellenkezőjéről)

Fogalmam sincs miért nem kell senkinek, manapság az OT-990 és a Sony Xperia Mini éri meg legjobban az árát.

2012. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az.. (:
2012. jan. 31. 20:49
 3/4 bp1985 ***** válasza:
28500-ért a telenornál is megveheti, ami bontatlan, és még kártyát is kap hozzá. 25-ért senki nem fogja megvenni.
2012. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy esetleg írd oda, hogy az eladás okát, nehogy azt hidjék hogy nem sikerült a root-olás és azért adod el:)
2012. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!