Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini tulajok hol vagytok?

Xperia mini tulajok hol vagytok?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy nem túl vastag-e a 16-mm? Holnap megnézem az mm-ben, de ott nem tudom zsebre rakni, pedig ott hordanám sokat. Tehát oké, hogy szélességben és hosszban valóban apró a telefon, de a vastagsága nem zavaróan nagy?

Ezen kívül, az érintős menü és vissza gomb valóban melegszik, és így magától össze vissza érintést érzékel? Sokan írták ezt prohardveren...

Arról nem is beszélve, hogy rosszul fogom meg a telót, már hozzá is értem akaratlanul...


2012. jan. 31. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos nekem nem, de barátnőmnek vettünk ilyet múltkor. Nem vastag szerintem, egy ilyen apró készüléknek kell ez a vastagság a kényelmes fogás miatt. Ja és igen dudorodik a zsebben.

Igen melegszik, mint a legtöbb okostelefon a komolyabb processzor miatt, de itt ne egy palacsintasütőre gondolj, hanem kézmelegre.

A kapacitív kijelző nem fog össze-vissza érzékelni, ez a lényege, hogy nem magára a nyomásra, hanem a kezed körüli elektromágneses mezőre reagál.

Amúgy meg igen, egy új telefont meg kell szokni, elképzelhető, hogy eleinte sokszor véletlenül nyomogatsz, de ez minden érintőképernyős telefonban benne van, de előbb-utóbb rááll a kezed. Amúgy én az enyémnél amint nem használom máris reflexből zárom a képernyőjét.

2012. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tényleg 3 nap kell mire megtanulod normálisan kezelni de gyakorlat teszi a mestert !

Melegszik e vissza gomb ? Még nem vettem észre.

Vastagnak vastag de el fér a zsebembe.

Ajánlott tokot venni hozzá és folia védőt !

Nem bántam meg jó vásárlás volt most lesz két hónapos a telefonom !

Sokat kell tölteni ha sokat használod röviden még ennyi.

Fényképet jót készít internetezni jól lehet vele.

2012. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az xperia mini a legjobb !!
2012. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!