Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A classfm-nek mi az URL-je...

A classfm-nek mi az URL-je amin megy az élő adás, vagy, hogy tudom hallgatni online telefonon?

Figyelt kérdés
akár program is megteszi, de azt szedtem le marketről (android) csak nincs benne magyar adó, de ha az url-t beírom, akkor elvileg szól:) vagy ha valakinek van más programja, vagy ötlete, az online rádió hallgatáshoz, azt megköszönném:)
2012. febr. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szedd le a tunein radiot. Abban benne van
2012. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem:)
2012. febr. 1. 17:01
 3/3 A kérdező kommentje:
tyhűha, eszi a netet, minnt anemtommi, de azért köszi:) azért kellett volna, mert mikor megyek suliba, 40-perc az út, és a rádió, a telón, vagy a sok fém miatt, nemtom, olyan szar, hogy hallgathatatlan:S de, ha ez fog menni akadás nélkül, ha letelik a 100 mega, és lelassítják a netem, akkor kitűnő lesz:)
2012. febr. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!