Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Böngészés korlátlan. Ez...

Böngészés korlátlan. Ez milyen oldalakra érvényes?

Figyelt kérdés

Most készülök venni egy SE Ray mobilt a Telenornál okostarifa 90-es csomaggal.90MB multimédia kerettel.

Azt irja,hogy a böngészés ingyenes.

Milyen oldalak látogatása minősül böngészésnek?Tudnátok felsorolni párat?Aki ismeri a Hóditó online játékot,az például böngészésnek számit?

Facebook és hasonló közösségi oldalakat nem látogatok.

Az oké,hogy a videómegosztók és torrent oldalak látogatása kerülendő.


2012. febr. 2. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:
minden ami netet igényel veszi a kb okat. Még az msn is nemhogy bármiféle weblap. Ahol nagy képek, csillivilli reklámok vannak az mégjobban.
2012. febr. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hááát, nem is tudom, nekem 500 megás csomagom van (nagyjából 2.000 Ft-ért, "hűségszerződés" nélkül, így bármikor kikapcsoltathatom, ha nem tetszene valami) és az 500 megás keret kimerülése után is tökéletesen tudok Youtube videókat nézni, rendesen jön a netrádió is (192 kbit/sec), a térképem (Google Maps) is tökéletesen gyors, sőt hotspotként a számítógépemre kötve is élvezhető a sebessége - még az 500 megás korlát túllépése után is. Nem érzékelek különösebb sebességcsökkenést.

Aki meg ilyen 90 megás multimédia kereteket vásárol, meg "hűséget" ír alá, meg havidíjat fizet, annak meg külön úgy kell, az totál hülye. (Megjegyezném, a "hűség" szó helyett inkább a "kényszer" szót használnám, mert hűségesnek az ember olyan dologhoz hűséges, amit ténylegesen szeret és nem akar megválni tőle, mint pl. a barátnője. A mobilszolgáltató belekényszerít egy olyan dologba, amit normál esetben nem akarnál, de mivel mindenképpen kell neked az a valami (pl. telefon), simán rákényszerít arra, hogy aláírd az általa megkövetelt kontraktot. Ez simán kényszerítésnek minősül, még akkor is, ha önszántadból írod alá. Tehát inkább kényszerszerződés ez, mint hűségszerződés.)

2012. febr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az előző vagyok.


Még annyit hozzátennék, hogy én nagyon sokat Skype-olok (van, hogy napi 3 órát is!), így nekem simán megéri ez a csomag, mert irtó nagy lenne a mobilszámlám minden hónapban.

Nem vagyok a híve a "flottás" csomagoknak sem, mert annak ellenére, hogy "kedvezményt" ad, akkor is pénzbe kerül.


Viszont a Skype-os ismerősök, barátok, rokonok lehetnek bárhol a világon, havi 1990-ért bárkivel, bármennyit beszélhetek. És csak egy Androidos mobiltelefon kell hozzá, Skype és mobilnet. És bárhol tudom használni - buszon, vonaton, szántóföldön. :)

Olcsóbb, mint a 90 megás multimédia keret, ami semmire sem elég, nemhogy multimédiára.

Nekem alaphelyzetben a telefonom majdnem 70 megát fogyaszt naponta készenlétben, úgy, hogy hozzá sem nyúltam. Szóval ez a 90 megás keret csak egy játékszer.

2012. febr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

úgy látszik ne igazán vagytok tisztában a dolgokkal...

hivatalos Telenor prospektusból idézek...

multimédia keretbe számít:

netrádi, internet videó (Indavideo, Videa, YouTube, Metacafé, stb...)

voice és video chat, multimédiás alkalmazások használata, online játékok használata

szoftverfrissítés

applikációk letöltés okostelefonra


ha nem értesz hozzá, akkor mi a f.szért mondasz hülyeségeket??? :@@

nekem is ilyen csomagom van...

2012. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ööö... nem értek-e hozzá? Kb. 6 éve van mobilnetem. És próbáltam segíteni, úgyhogy ne beszélj így velem, ne káromkodj! Tanyasi.
2012. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nrm azt mondtam h a mobilnethez nem értesz, hanem ahoz h ehhez a tarifához.... bocs
2012. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt olvasom,hogy az opera mini böngésző telepitése,akár tizedére csökkenti az adatforgalmat.Igaz ez?
2012. febr. 2. 23:31
 8/8 A kérdező kommentje:

A "Hóditó" online stratégiai játékon játszok.Ez böngésző alapu.Akkor miért számit bele a multimédiás forgalomba?

Ezt nem igazán értem.

Pedig az oldal üzemeltetője is azt irta,hogy mivel böngésző alapú (nincsennek se képek,se videók a játékban),

böngészésnek kellene számitania.

2012. febr. 2. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!