Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás Xperia X8 Ginger DX...

Hibás Xperia X8 Ginger DX ROM. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feltettem a mobilom a Ginger Xperia V20 2.3.7-et leírás szerint csináltam,elkezdi betölten,de a betöltő animációnál megakad és újra lejátssza.Van mentés a gyári rendszerről de nem jön be a Recovery.Mit csinálja?

2012. febr. 2. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Melyik recovery?


Ha cwm nyomkodd a kijelzőt, ha xrecovery akkor vissza gomb...

2012. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Telepítés előtt és után factory reset-et kellett nyomni recoveryben, sokan nem teszik akkor szokott ilyet csinálni.


Bekapcsoláskor a fehér sony ericsson logóig nyomkodd a vissza gombot, akkor bejön az a recovery és újra kezdheted az egészet. Ha sehogy semmi nem működne, akkor a gyári adatkábellel vissza lehet rakni SEUS-sal a gyári 2.1-es romot. De mondom, factory reset(full wipe)!

2012. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

" Telepítés előtt és után factory reset-et

kellett nyomni recoveryben, sokan nem

teszik akkor szokott ilyet csinálni."


Telepítés után ennél nem kell...


Custom zipként raktad fel?

2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De abból baj sose lesz ha nyom egy factory resetet utána is...
2012. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Akkor vajon miért tiltják pl. a leírásokban az xda-n egyes romoknál?


Biztos jobban tudod Doixanh-nál és a többi fejlesztőnél...

2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek neked, nem akarok okoskodni... Nem azért írtam. Viszont SE fórumon főzött rom témában ez van írva:


"GingerDX | v021

És van egy újabb module is amire szükségünk lehet...

Maga a rom innen tölthető le V21



FIGYELEM! V014 -től már ClockWork Recoveryvel kell feltenni!

Bármilyen probláma elkerülése végett telepítés után csináljunk egy factory resetet."


Illetve ezen a linken is le van írva a telepítés folyamata, 1. hozzászólás utolsó előtt i sor:


"Ha megvagy a rom telepítésével, akkor egy factory reset jól jöhet, és csak utána reboot phone"


Én pl nyomtam factory resetet...

2012. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az előbb a link lemaradt: [link]
2012. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jobban tudják az se-portalon, mint maga a fejlesztő az xda-n...
2012. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, hogy ez egy általános írás?


Van 50 féle rom x8-ra mindegyik más.

Egyiket custom zip-ként kell rakni, másikat update zip, harmadikat backup-ból.


[link]

2012. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy lehet, hogy igazad van, de amit írtam azt nem magam találtam ki, le van írva egy fórumon... Az igaz, hogy az egyik egy általános írás, viszont a másik a Ginger DX rom-nál volt írva, nekem is ez van fent, úgy csináltam, ahogy ott leírták. Nem vagyok fejlesztő, nem tudok többet mondani, de biztos azért van ilyen "okos", mert te is fejleszted őket...


Magam részéről lezártam a témát, amit én leírtam, azt mind megvédtem, nem hülyeségeket írok, és nem mellesleg nekem megfelelően működik a rom amit felraktam. Szerintem tudtam segítséget nyújtani a kérdezőnek. Te csak vitatkozol, ahelyett, hogy normális hangnemben segítő kezet nyújtanál. Én elköszöntem.

2012. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!