Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet máshogy vásárolni...

Lehet máshogy vásárolni Windows Phone 7- en alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
A Marketplace- ről WP7- en csak bankkártyával lehet vásárolni? Azért érdekelne, mert nem tudom megoldani a bankkártyás vásárlást ezért csak demóval meg ingyenes játékokkal tudok játszani. Arra gondoltam, hogy lehet- e a SIM kártyával vásárolni, mert azt meg lehetne oldani és több játékot is megvennék ha tudnám. Vagy ha nincs más megoldás akkor hogyan lehet beszerezni a fizetős dolgokat ingyen?

2012. febr. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Erste visa kártya? Nekem Az van, és én se tudok kártyával fizetni. Valamikor majd lehet egyelleggel is vásárolni, de az az MS-tól és a szolgáltatóktól függ.

Beszerezni másképp csak unlockolás után lehet. De ahhoz kezdőként ne állj neki, mert ugyn az eljárás hasonló az iPhone jb-hez, csak kicsit több mindent kell csinálni és veszélyesebb is.

2012. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem fontos h a telóm elb@sszam csak nagyon unom az ingyenes játékokat :( ugy jáccanék vmi mással (pl.: iStunt 2, Andry Birds, Cut the Rope, Fruit Ninja stb...) És én költenék rájuk ha lenne rá mód! Nem ragaszkodom unlock -hoz az az utolso megoldás.
2012. máj. 21. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok (14) nincs karim, szülök meg nem adják meg
2012. máj. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!