Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is jobb a Telenor...

Szerintetek is jobb a Telenor OT990, mint az LG optimus One készülék? Vagy melyik a jobb? Esetleg a ZTE Blade is belekerül/het a trióba.

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Negyediknek pedig az xperia mini, ha jót akarsz...
2012. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az vastag pénztárcájúaknak van.Én vékony pénztárcájú emberke vagyok sajnos. S a Telenornál nincs mini.Legalábbis nem találom.
2012. febr. 3. 16:02
 3/10 A kérdező kommentje:
S az SE Mix walkman? Egész jó(nak)tünik.
2012. febr. 3. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, hogy android legyen rajta...
2012. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem fontos. Megboizható jó telefont keresek ami sokáig birja.Eddig 4-5 évig volt telóm,szeretném ha a most veendő is lyen sokáig birná.
2012. febr. 4. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos az android akkor jó, de androidnál ma már a folyamatos fejlődés miatt nem szabad armv7 alatt telót venni.

Xperia mini vagy sony live most a legjobb árúak.

2012. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Mix nem jó. A One Touch jó, a Blade még jobb, de szerintem is inkább Xperia Mini. Ha most nem tudod megvenni, akkor ne vegyél telefont.
2012. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amkor feltettem a kérdést h OT990 vagy Blade mindenki az Alcatelt mondta. A Mini oké h jó de nincs (még ) pannonnál.
2012. febr. 6. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nincs a telenor-nál xperia mini, végülis ma a kategória legjobbja.

Talán kérdezz rá az ügyfélszolgálaton.

Vagy vegyél t-mobilost 40-ért és függetlenítsd.

Egy ismerősömről nemrég derült ki, hogy tavaly karácsonykor 34-ért vett akcióban ilyet, pedig Telenoros volt. Nemrég függetleníttette egy un. sarki gsm-ben...

2012. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De azért látom az első válaszom jó le lett szavazva, mintha én tehetnék róla, hogy nincs a Telenornál...
2012. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!