Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Gio főzött romok,...

Galaxy Gio főzött romok, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az lenne a kérdésem , mivel a CyanogenMod 7-et nem tudom felrakni :/, meg próbálkozok a GioPro v1.4-el :

[link]


Kellene segítség , mivel angol leírás , hogyan kell telepíteni ? Mit kell csinálni az SD kártyával ? Az odin program fentvan a gépen , használni tudom !


Nagyon nagyon megköszönném ha valaki értelmesen ki tudna segíteni !



2012. febr. 4. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az sd kártyát particionálni kellene a leírtak szerint. Gondolom van app2sd a romban és ahhoz kell.

Kb. magyarul ugyanaz:

[link] ( a Gscriptig kellene csak csinálni)


A CM7-et meg többnyire recoveryből szokás feltenni.

2012. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor kérlek segíts már , linkeld be Gio-ra a Cyanogenmod 7-et , letöltöm mond magyarul mit csináljak és kész !

Kérlek segítsetek

2012. febr. 4. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban szétnézel az xda-n akkor találtál volna egy pár cm7-es romot:

[link]

meg ez:

[link]


Recovery telepítésére kapsz egy videót:

http://www.youtube.com/watch?v=U6PP-xmHhn4


Ez meg egy videó arról, hogyan lehet romot feltenni recoveryből (a videón ugyan nem a cm7 van, de annál is így kell):

http://www.youtube.com/watch?v=bxewnnzr7no

2012. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.


ha nem akarsz kellemetlen szituációkba kerülni a főzött romokkal a Gio esetében(cyanogen..giopro..stb...) akkor hagyd szépen rajta a gyári romot. némelyik hiányos...pl .a market se nagyon akar működni ahogy kellene...a cyanogen-nál a kamera sz*r benne..gio pro 1.4 qurva gyorsan meríti az akkut.. szóval nem éri meg az a plusz sebesség a cpu húzással.. meg még sorolhatnám... meg ha netán vissza akarod rakni a gyári rom-ot és ha vissza raktad akk előfordulhat olyan is hogy más nyelven kezdi az indulást és azt meg csinálni hogy magyarul induljon gyári beállítások visszaállítása után is elég nehéz lenne egy átlag felhasználónak... úgyhogy mindenképpen azt mondom hogy elégedj meg azzal amit tud..;)


egy gio tulaj

2012. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örömmel jelentem be , hogy sikeresen rátelepítettem a CynamogenMod 7-es verzióját !!!

Csak 1 a baj , angol :/ Valaki adna magyarítást

2012. febr. 4. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le Marketről a more local2-t. Bár kell, hogy legyen benne alapból is magyar nyelv csak nem azzal indul alapból a telefon.
2012. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!