Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8-as miért csinálja ezt?

X8-as miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A telefon rá van téve az asztalra és időnként bekapcsol a kijelzője majd kialszik. SMS nem jön rá és nem is hívnak, semmilyen progi nem fut közben a háttérben.

Rootolva meg ilyenek sosem volt. A gyári 2.1 android van rajta.



2012. febr. 4. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Frissisd az oprendszert...
2012. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

-.-


Valaki más esetleg?

2012. febr. 4. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

én csak akkor vettem észre ha töltőn van, de akkor is azért mert akkor ér el egy bizonyos százalékot az akksi

ha csak simán kinnvan még nem láttam ilyet, pedig rootolva is van az enyém, át van alakítva rendesen...

2012. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Éjszaka vettem észre, hogy felvillant azt hittem sms vagy valami, de semmi.

Most meg ahogy ültem a gép előtt bekapcsolt megint a kijelző és úgy maradt.


Most vissza állítottam a gyári értékekre mindent, sajnálom, hogy le kellett törölni a fél év alatt összegyűjtött dolgokat, de hátha így már működni fog rendesen! :(

2012. febr. 4. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
ne úgy állítsd vissza a dolgokat hogy gyári visszaállítás, hanem seussal húzd ujra a rendszert
2012. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám, pedig nekem MiniCM7 2.2.0 rom 2.3.7 android verzió, 2.6.29.6-nAa-11 kernel van fönt a telefonon, ami fényévekkel jobb mint a gyári rendszer. Legalább egy hete csinálja a képernyő véletlenszerű bekapcsolását, volt már olyan, hogy 1 perc alatt háromszor bekapcsolt. A megoldás: KAPCSOLD KI AZ AUTOMATIKUS FÉNYERŐT.(Mivel ezek szerint nem szoftveres hiba, valószínű a fényérzékelő hibája okozza a problémát.) Mióta kikapcsoltam, "megjavult" az x8.
2012. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!