Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telefonom hiába...

Beva1987 kérdése:

Samsung S5230 telefonom hiába tapogattam, nem reagált semmire. Vettem új telefont (nokia C3-00) De szükségem lenne az sms-ekre és a jegyzetekre a régiből. Van ötletetek hogy hogyan tudnék hozzájuk jutni, vagyis inkább átteni őket a másik telefonra?

Figyelt kérdés
(Nem szeretnék további pénzeket költeni arra hogy szakemberrel leszedetem, ha van más lehetőség) Addig eljutottam, hogy pc stúdióval leszedtem az sms-eket a gépre, de a másik teló nem ismeri fel a formátumát. A jegyzetekre meg ötletem se volt.

2012. febr. 5. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy a digitizert kicseréltesd a telefonon ? Ha fekete,fehér,pink vagy szürke,akkor 3-4e Ft-körül meg tudod csináltatni és a teló még mindig eladható utána.
2012. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékot. Nem gondoltam rá (nő vagyok :-) ). De igazság szerint én annó 2 éve 5 ezerért vettem (előfizetéses vagyok), és ez mint kiderült típus vagy széria hiba. Nem hiszem hogy szívesen bevennék használt mobil kereskedésben.
2012. febr. 5. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez tipushiba sajnos -de szerintem a legegyszerübb lenne a csere. Ha nem LaFleur,akkor a javitás utáni eladással pluszban lehetsz.
2012. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát... utána olvastam... nem hiszem hogy nagyon vennének az emberkék még ilyet... és a javítás meg utána az eladás sokkal több gond lenne, mint amennyire nekem most pénzem és időm van. :-)
2012. febr. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!