Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor OneTouch telefonom...

Telenor OneTouch telefonom van, és tegnap óta nem bírom bekapcsolni. Töltésre se reagál, se semmire. Ha bekapcsolom rezzen egy kicsit a menügombok kivilágosodnak, és kész. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd be a kukának : )
2012. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál vele? Mi történt a telefonnal? Javaslom vidd szervizbe.
2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

egyszer én is így jártam pár óra után már halálfájdalmaim voltak de aztán rájöttem hogy csak le van nagyon merülve

na mind 1.... rootoltad a telót? vagy azután valami rom csere?

2012. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

jah és a gyorsgombokra sem reagál?

hangerő fel, kereső gomb megnyomva (ezeket fojamatosan nyomod )és a bekapcs gomb...

2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is ugyan ez a baja. Nem érintkezik a töltője, és ezáltal lemerül a telefon. Ezt a be ki kapcsolgatást ne csináld többet, mert szerintem nem fog jót tenni neki. Én elvittem szervízbe ahol kicserélték ezeket a hibákat, és teljesen jó. Egyszerűen rengeteget kell tölteni az androidos telefonokat, és egyik-másik nem bírja a folytonos ki be húzogatást, és elhasználódik. Ha van rá garanciád, akkor vidd vissza.
2012. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!