Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus 2 x vagy Samsung...

Lg Optimus 2 x vagy Samsung Nexus S?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik telefont válasszam?

Az Optimus 2 x-et választanám ha nem panaszkodnának ennyien a hibák,lefagyások és a lelassulások miatt.

A Nexus S-ben az nem tetszik hogy nem olyan szép videokat készít és nincs benne FM rádió.

Olyan telefont szeretnék ami gyors, jól néz ki és szép a kijelzője.



2012. febr. 5. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
én a nexust ajánlanám, de olvass teszteket, pl. mobilarénán, hasznosak tudnak lenni ezek a tesztek
2012. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már elolvastam szinte minden tesztet ezekről a telefonokrol,de még nemtudtam dönteni.

Köszi a válaszodat.

2012. febr. 5. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
bár az optimus is benne volt a top 5-ben 2011 őszén, szóval az se lehet rossz telefon. állíts érveket, ellenérveket, miért ezt, miért azt, úgy lehet, hogy könnyebb:)
2012. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Optimus 2 x tetszik, csakhát ott az a sok hiba..
2012. febr. 5. 20:33
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha tudtok ajánlani hasonló telefonokat,akkor írjátok le a nevét :)
2012. febr. 5. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A nexust ajánlanám ha Ebben az árban gondolkodsz

a Google fejlesztette ki és a világ legjobb telefonjának mon dják. Én is olyat veszek.

2012. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget.

Akkor a nexus s-t választom.

2012. febr. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!