Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit vennétek? 4S vagy iPad2?

Ti mit vennétek? 4S vagy iPad2?

Figyelt kérdés

iPad 2-m már van, előtte itouchom volt meg pár androidos telefonom. Most elgondolkoztam, hogy lecserélem a padot egy 4S-re, hordozhatóság miatt.


Ti melyiket választanátok ha csak ez a 2 jöhet szóba ? Jailbreakkel természetesen. Indokoljátok is kérlek, hogy miért ezt vagy miért azt használnátok jobban.


2012. febr. 5. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 4S vennék én utálom a tabokat meg az ipadet mert már túl nagyok elég macerásak még 1 telefont be tudok rakni a zsebembe sokkal könyebb hordozni is szóval Iphone 4s szavazok
2012. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem van, hogy tegyük fel érthetően beszélsz angolul, siri mennyire életképes itthon ? Erre inkább olyan válaszoljon aki már próbálta.
2012. febr. 5. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
4S
2012. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nos még nem probáltam de videó alapján ha tudsz angolul akkor hasznos főleg ha mondjuk sms írsz vagy rá akarsz vmire keresni sokkal gyorsabb mint ha te irnád be
2012. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van 1 iPad 2-d, akkor minek vennél még 1-et?
2012. febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Olvasd el a leírást vagy nemtudom..


"hogy lecserélem a padot egy 4S-re, hordozhatóság miatt. "

2012. febr. 6. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy értette szerintem, hogy a 4S csak egy iPad 2 klón, csak kicsibe :) Amúgy tartom, hogy a 4S-t vedd, mert annak van legalább valami értelme.
2012. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!