Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson Xperia Mini...

A Sony Ericsson Xperia Mini telefon memória kártyáját ami alapból benne volt a telóban tartozékként, hogy azokat a mappákat tudom-e törölni illetve törölhetem-e amik üresek és nem fogok bele tenni semmit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert akármi képet,videót rakok rá akkor is azt írja hogy 462MB szabad,méret 1,81GB. De az az érdekes hogy ez a szám nem változik ha teszek rá valamit,ha nem...!Köszike
2012. febr. 6. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
kitörölheted de amint visszakapja a mem.kártyát egyből újra létrehozza őket az meg h csak 460mb szabad arról te tehetsz...
2012. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont az a baj hogy mikor még nem tettem rá semmit megkaptam a telefont akkor is már eleve 1,81GB memóriám volt tele!
2012. febr. 6. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
az lehetetlen valamit te nagyon félrenézel
2012. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 laco717.03 válasza:

1.81 lehetetlen hogy tele van..

de a 2GB-os kártyán alapbol csak 1.81 érhető el mert a többin azt tárolja hogy a kártya meik részén vannak a dolgok elhejezve

2012. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet azért mert van rajta 6 videoklip amit VOB fájlból átkonvertáltam és így 12-16MB között van a mérete!A zenéim 3-9 MB között változik,de mp3.Játékokat nem szoktam letölteni ami benne van az alapból rajta volt!Lehet hogy ezek?De van az Android mappában a data fájlmappában 8 mappa és azon belül vannak fájlok amik több KB-ot tesznek ki!Azért írom így le részletesen mert én nem értek hozzá viszont azt én is tudom hogy sok a 2GB!Nem ennyinek kellene elférnie rajta!Ugyanis a hétvégén 3-4perces videot sem tudtam vele felvenni mert kiírta hogy megtelt a memória töröljek elemeket!Akkor töröltem ki 3 videoklipet....Segítsetek!
2012. febr. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!