Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 1 iphone 4s-t de...

Vettem 1 iphone 4s-t de megéri jobb mint a galaxy s2? mert olyat akartam csak végül 4s mellet mardatam

Figyelt kérdés
nem árban hanem tudásban megérte??
2012. febr. 6. 17:15
 1/8 anonim válasza:

az s2 sokkal többet tud, a kijelző és minden más sokkal jobb. kinézetre is. vékonyabb, nagyobb kijelző stb.

és ugyebár az s2 az andoidos. tehát sok cuccot lehet ingyen letölteni hozzá.

2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menőzni jobban lehet az iPhone-al, az biztos.


> tudásban megérte?

Nem.

2012. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Androidban megérte?-->NEM
2012. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoftveresen sokkal jobb a 4S, mint az ASS II
2012. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hardverből meg az Apple sokkal többet ki tud hozni, mint az adnroid.
2012. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból hogy lehet el dönteni szebbe ? elég szubjetiv de nekem az iphone 4s tetszik jobban ios jobb mint az androiod.. atom stabil rendszer persze az android is jó de az ios még veri én is 4s fogok venni mert előfizuval van kb 15 ezer különbség. ha a vékonyságról annyit hogy cserébe komolyabb játékoknál melegszik az s2 de végülis mind2 teló megfelel minden célra
2012. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én pont azért NEM fogok s2 venni amit az elő elönynek irt mert szerintem nem szebb és nem akkarok akkorak képernyős telefont
2012. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megérte az biztos
2012. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!