Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II vagy HTC...

Samsung Galaxy S II vagy HTC Rhyme?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb? Melyiket lehet jobban kihasználni?
2012. febr. 6. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
HTC Rhyme
2012. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló valószínűleg nem ért a mobilokhoz, vagy nő (és ezt nem rossz értelemben mondom). Tudni illik, hogy a Rhyme egy főként nőknek szánt mobil, mind kinézetre, mind hardverre. Ez alatt nem azt értem, hogy kaki dolgok vannak benne, azért erős hardvert pakoltak bele, biztosan nem fog nagyon sokat akadni, de azért nem atomerőmű, mondhatni pont elég.

A Galaxy S II teljesen más tészta. Az egy igazi bivaly, minden benne van amit ma csak bele lehet pakolni. Nagyon gyors (tapasztalt, nekem is SGSII-m van), cserébe viszont igen nagy, ami lehet hátrány vagy előny is.

Árban sem hasonlítanak, a Galaxy S II durván egy Deákkal drágább a másik mobilnál. Ha kishölgy vagy és nem számít neked annyira a hardver, csak jól össze legyen rakva és jól fusson az egész, akkor elég lehet a Rhyme is, de ha férfi vagy esetleg egy járatosabb nő, és számít a dupla mag, stb, plusz van rá még egy húszasod, akkor jó választás lehet az SGSII is.

2012. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fiú vagyok, és most kezdek csak mélyebbre ásni ezekben a témákban. Teljesítményben tényleg jobb az S2, csak a karcmentes kijelző ragadott meg a htc rhyme-ban. Gondolom SGS2-eshez is lehet kapni esetleg védőfóliát. A fólia nem zavarja az amoled-es kijelzőt?
2012. febr. 7. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Samsung s2 mindenképpen sokkal jobb kivéve ha mondjuk nem szereted a nagyképernyöt (én ezért veszek iphone) de amúgy nagyon jó kis teló
2012. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Galaxy S II is ugyan úgy karcálló, ugyan úgy Gorilla Glass, manapság minden jobb telefonba azt teszik. Én momentán az eddigi 5 hónap alatt, mióta megvan egyszer sem tettem rá fóliát. Persze lehet rá tenni, de ha tokot használsz és puha, lehetőleg szemüvegtörlővel törlöd, akkor nagyon jól bírja, nekem még egy karc sincs rajta. Szóval, hogyha csak a karcmentes védőréteg fogott meg, akkor azt ugyan úgy megtalálod a Galaxy S II-ben is!
2012. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!