Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon adatforgal...

Androidos telefonon adatforgalom (Segítség)?

Figyelt kérdés
Üdv. Sok helyen olvastam, hogy ha kiveszem a pipát az adatforgalom mellől akkor nem fog felmászkálni a netre. Az lenne a kérdésem, hogy semmiképp nem fog felmenni? Tudom, kicsit hülye kérdés, de nem vagyok egy gazdag ember, és nagyon fontos lenne, hogy biztosan ne menjen fel... És ha pl. frissebb androidot rakok rá, akkor az a beállítás megmarad, vagy nem? Légyszíves írjatok tapasztalatokat! Köszönöm előre is a válaszokat. (Amúgy csak Wifivel szeretném használni a telót)
2012. febr. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen biztosra akarsz menni akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot vagy menj be a szolgáltatód valamelyik üzletébe és tiltass le a kártyáról mindenféle netes dolgot.
2012. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen biztos. vedd ki a pipát, és nem fog felmenni. Ha új androidot raksz rá, akkor visszaáll alapba, de vedd ki megint és kész
2012. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Szerintem majd az üzletben, megteszem.
2012. febr. 7. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell üzletben menni küld el nekik a 1430 ra hogy -NETSTART ha visszairjak hogy kikap CC solva akkor ki is van.
2012. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!