Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Jailbreakelem a Vodafone-os...

Ha Jailbreakelem a Vodafone-os iPhone 4-emet (5. 0.1 szoftver) akkor utánna ha én bemegyek a Vodafone-ba és ki szeretném függetleníteni a készüléket hivatalosan legálisan, amit az Apple végez akkor előtte kell Restore-t csinálni?

Figyelt kérdés
És még annyi a kérdés, hogy hogyan kell restore-t csinálni. Még új vagyok ezekben a dolgokban, első iphone tulaj vagyok :)
2012. febr. 6. 23:07
 1/3 Macs1209 ***** válasza:
Nem árt, mert apple figyeli JB-t. És nagyon wifire se engedd addig.. Telefon DFU mód (google), rácsatlakoztatod gépre, itunes elindít, megtalálja telefont recovery módban, azt mondja új software kell rá, és ha leokézod, visszarakja eredetit. Persze csak akkor, ha JB leírása engedi a sima restore-t, különben lesz egy iPhone 4 típusú zseblámpád.
2012. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlenség amit az előttem szóló írt...

Valószínűleg a Vodafon üzletben nem fognak foglalkozni azzal hogy jailbreakelt a teló vagy sem. Sőt, függetlenítéskor sem figyeli senki hogy jailbreakelve van e. Az egész annyiból áll hogy bemész azzal hogy függetleníteni akarsz. Aztán otthon iTunesra teszed a telót, sync és kész is.

Ha valamiért mégis nagyon restoreolni akarsz akkor szontán csak iTunesra teszed a telót (nem kell semmiféle DFU mód) és klikk restore. Olyan lesz a teló mintha akkor vetted volna ki dobozból. Ennyi. :)


"Persze csak akkor, ha JB leírása engedi a sima restore-t, különben lesz egy iPhone 4 típusú zseblámpád." Ennek megint nincs sok értelme. Mi az hogy ha a jailbreak leírása engedi a sima restoret? És miért lenne zseblámpa

Perpill a legfrissebb FW is jailbreakelhető untethered.

2012. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, főleg a második kommentelőét, mert neki volt igaza :)
2012. febr. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!