Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti Iphone4s-ra matricát vagy...

Ti Iphone4s-ra matricát vagy hátlapot vennétek?

Figyelt kérdés

a matrica szó alatt ilyesmit értek:

[link] ! nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb. ötleteket és tapasztalatokat várok! a hátlapot le kell csavarozni a matricát meg ragasztani kell..


2012. febr. 7. 13:24
 1/5 anonim válasza:
36%
PARASZT! NE rakd tele baromságokkal az IPhone-t.... hülyegyerek
2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első köszönjük most meg mutattad milyen okos vagy... Am nekem tetszik minden nélkül de inkább hátlapot vennék esetleg ha karcos lesz már vissza rakod az eredetit én nem raknák rá matricákat
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: szerintem semmi olyan kérdést nem tettem fel hogy "parasztnak " kéne lennem, ugy gondolom ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyek fel és ÉRTELMES válaszokat kapjunk.. de köszönöm:)

második: én is ezen vagyok, köszi szépen:)

2012. febr. 7. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyan Hátlapot vettem rá hogy egyben olyan tok is amely védi a kijelzőt is. Szerintem ez jó ötlet lenne.
2012. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Möbelixben láttam nagyon olcsón IPhone hátlapot. Angry Birds-öset meg olyat, amin a Szezám utca szereplői vannak.
2012. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!