Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van megbízható mobil márka?

Van megbízható mobil márka?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak olyanok írjanak akiknek legalább 3 éves a mobiljuk és nem kellett még szervizbe vinni.
2012. febr. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nokia 3310


Amúgy bármelyik gyártónál belefuthatsz egy olyan készülékbe ami nem fog meghibásodni, de akár olyanba is amit minden hónapban vihetsz a szervizbe.

2012. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apple.
2012. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Ha érintőkijelzős készülékekről van szó, akkor szerintem már nem a Nokia van az élen a megbízhatóság terén. A legalacsonyabb romlási arány a HTC mellett szól, szerintem... Egyébként újabban az se semmi, amit a Sony tesz le az asztalra...
2012. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12 szervizeltettem a S.E.-t!Közben 3 fogy-véd volt benn!!!

Viszont sokat javult azóta a S.E.!De még hallok manapság is napi több restart-ról!

2012. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah az apple szerintem is a legmegbízhatóbb
2012. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vivazon kétszer kellett kijelzőt cserélni -és nem a karc miatt- és egyszer akkut..1,5 éves
2012. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!