Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom frissíteni a...

Hogyan tudom frissíteni a samsung gt-s5320-as telefonomat?

Figyelt kérdés
már leszedtem a samsung pc studiot de nem tudom összhangba hozni a telefonnnal! firmwarét szeretnék csinálni rajta
2012. febr. 7. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem a pc studióban tudod!Ha nem csináltál még ilyet,akkor vidd el egy olyannak, aki már csinált ilyet.

Könnyű elcseszni.

Nekem a szoft. csere óta se játékot, se widgetet nem enged telepíteni.

Pedig Samsung szerviz csinálta!!!

Viszont jól működik azóta is, csak megnyugtatásom végett csináltattam rajt garanciába.


Ja azóta van fekete menüm is!!!

2012. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azért lenne fontos mert magától elállítódott az idő és a dátum. hiába állítom be kiírja hogy mentés... de nem történik semmi ugyan úgy megmarad az az idő és dátum amit magának beállított
2012. febr. 7. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

XD elnevidd már sehova!

szegy le egy firmwaret NE ANDROIDOST azaz ne a star-ét mert nem viszi ha leszedted lekell még szedni a multy loader v5.60 programot kiszeded a memókártyát és a szimet kikapcsolt állapotban nyomd egyszerre a hangerőgomb lefelegombját a kameragombot és a bekapcsoló gombot hosszan mig megnem jelenik a download felirat piros mezőben ha megvagy dughatod a gépre

itt egy link ami képpel és segitséggel van ellátva és van is ott egy windows 7 es firmware:

[link] remélem segítettem

2012. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget de te az S5230-as telefonhoz küldted a linket nekem pedig S5320am van :S
2012. febr. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!