Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPod 3G 32GB-t, hogy lehet...

IPod 3G 32GB-t, hogy lehet biztonságosan ki jailbreakelni? Van más program ITuneson kívűl amivel lehet másolni rá progikat, zenéket, képeket, játékokat?

Figyelt kérdés
Mindenki itt isteníti az Apple és az IOS rendszert. Nekem eddig csak szenvedést okozott. Valami zseni tudna segíteni? 30 honlapot végig böngésztem, de még mindig nem tudom felfogni mi jó az ITunesban? Elméletileg a jailbreak is sikerült, de azzal se tudok rá egy db programot se rátölteni. Addig rátöltött legális alkalmazásokat is a szinkronizálás letörli a francba. Ajándékba kaptam, de nem sok hiányzott hozzá, hogy a földhöz vágjam... Halottról jót vagy semmit, de Steve Jobs .... inkább nem részletezem.
2012. febr. 8. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, ugyanezt csináltam, nekem se tud semmi torrentes játékot felrakni ( a telepítésnél áll le)

és már nagyon idegesít mert a jailbreak óta folyton kilép mindenből .


U.i.:Én egy vadi új Iphone 4G S-t vágtam tönkre.(32 GB)

2012. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vmit el basztatok a jb be :D am van 1 probram installous ezzel a netről 1ből a mobilra töltöd le a játékokat
2012. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Thx, ITunes kalap szar


iFunBox

CopyTransManager


bevált, így f@szántos a dolog.

2012. febr. 9. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!