Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenehallgatás mennyire meríti...

Zenehallgatás mennyire meríti a telefont?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy nemrég vettem új telefont és 2 naponta kell töltenem! Sony Ericsson w100i-ről van szó, 1000 mAh-s az aksija. Nagyjából naponta 30 perc zenét hallgatok rajta, ennél nem többet. Nem is sokat nyomkorászom, 2-3 sms, 2-3 perc telefonálás. Szerintetek?

2012. febr. 8. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Ja.
2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kéne nagyon merülnie tölle



(bár az xperia mini pro-mat naponta töltöm de nyomkodom is ezzerrel meghát Android)

2012. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ez egy tök egyszerű alaptelefon. Őszintén megmondva a külső miatt vettem meg, rájöttem, belsőre nem is egy nagy szám. Az előző Samsung-om sokkal jobb volt. De most már mindegy.És az akkumulátor 2 naponta töltöm. Szerintem ezért a pénzért használtan kaptam volna olyat, amit nem 2 naponta kell töltenem. De utólag okos az ember. A másik meg, hogy ha már kiadnak egy "walkmann mobilt", akkor ne olyan aksit tervezzenek bele, ami nem igazán bírja a zenehallgatást... Asszem ha rendesen telefonálgatnék, meg azért a zenelejátszót is picit többet használnám, tölthetném is naponta. :/
2012. febr. 9. 13:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Most hogy elővettem az mp3 lejátszóm (és azzal sétálok munkába), már 3. napja bírja a telefon. Mondjuk nem is nagyon nyomkodtam. Picit csalódtam ebben a telóban... 20 ezerért már jobb telefont is vehettem volna, szóval legközelebb mindenképp maradok a Samsung-nál azt hiszem...
2012. febr. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!