Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás után mit lehet...

Rootolás után mit lehet letörölni az SD kártyárol?

Figyelt kérdés
Fel kelett valamit másolni, két zip fájlt, én mindkettőt felraktam meg ki is bontottam (lehet nem kellett volna). Szóval kevés helyem maradt
2012. febr. 8. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
SD kártyáról törléshez nem kell rootolás...
2012. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző nem igazán van tisztába a kérdéssel. A két zip fájlt kitörölheted, am nem kellett volna kibontani.
2012. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért?


Ehhez kell rootolás, hogy letörölj két kib@szott fájlt az sd kártyáról amit te másoltál rá, vagy a kibontás után akármilyen mappát?


file expert bőven elég hozzá....

2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kirootoltam a telefont, és root 1. lépésbe kérte hogy két fájt másoljak fel az sd-re. ne nézz már gyökérnek
2012. febr. 9. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva rootolás előtt is bármit letörölhetsz az SD kártyáról. A két mappát illetően pedig NEM KELL SEMMIT se felmásolni, azt te döntöd el. A root arra jó, hogy admin jogot kapsz a telefonodra-->tehát bármilyen gyári dolgot le törölhetsz ami felesleges és csak foglalja a helyet a mobilon. Tehát ha rootolod, akkor letörölhetsz mindent. Amúgy is rootolásnál minden letörlődik.
2012. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Ha pedig rootoltad, és utána másoltad fel ezt a két cuccot, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy rossz a root, olyan nincs, hogy FŐLEG rootolás után bármit fel kell másolni a telefonra. Ha máshogy nem tudod megoldani, akkor vegyél bele nagyobb memória kártyát: mondjuk 16 gigásat. annyit biztos nem foglal.

2012. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!