Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace - Hogy tudom...

Galaxy Ace - Hogy tudom beállítani hogy az alkalmazások ne induljanak el maguktól? Alapértelmezett alkalmazások beállítása hol van?

Figyelt kérdés
Más mit csinál ezzel a problémával? Nem győzöm killerrel leállítani őket folyton.
2012. febr. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd úgy. Ne törődj vele. Több gondot okozol így mint amennyi hasznod lesz belőle. Meg a folyton újrainduló folyamatok jobban is merítik az akist. Ha kell a memóriában hely akkor a rendszer magától fel fog szabadítani helyet azzal, hogy leállít 1-2 dolgot azok közül.

Vagy ha nagyon zavar akkor rootolt telefonok esetén valamilyen startup managerrel le lehet ezeket állítani,hogy ne induljanak el.

2012. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért zavar mert belassul minden:s + ùgy merül az aksi mint a huzat, azért gáz hogy 4 òra alatt off az aksinak, ha nem csinalok szinte semmit telòn, gondolhatod, ha még használom is akkor mi van:s telo ùj ennyire szar nem lehet az aksija:s neked is ez van? téged nem zavar?
2012. febr. 8. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

neked is ez van? téged nem zavar?


Mármint mi? A sok alkalmazás ahogy fut vagy az aksi? A sok alkalmazás nem zavar. Ez az androdinál a természetes. Jó mondjuk az én telómban 256 MB ram nem valami sok ezért ha memóriaigényesebb dolgot akarok elindítani akkor előfordult, hogy task killert használtam (ritka pillanatok egyike)de a jelenlegi rom esetén már tényleg fölöslegesnek érzem. Mindent hagyok a rendszerre.

A merülés meg ha használom akkor persze, hogy gyorsan merül.


De ezt a 4 órát nem éretm. Most úgy merül el ennyi idő alatt, hogy folyton task killerezel? Mert akkor próbáld ki úgy, hogy nem használod a task killert. CSak úgy simán natúrba ahogy van a telefon.

De ha úgy merül le ennyi idő alatt, hogy nem használod a task killert sen ls sennu nést se akkor ott valami nagyon nagy gond van.

2012. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hàt hogy merül vagy hogy lassú.

de hogy-hogy a task killer merít? oké megpròbàlom így ezt nem tudtam. köszönöm szêpen!

2012. febr. 8. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!