Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 ginger xperia rom...

Xperia x8 ginger xperia rom telepítés után nem tölt be?

Figyelt kérdés
feltettem ezt a romot, feltelepítem a recovery vel és amikor ujra inditom a telót akkor nem tölt be a GingerXperia logonál. DE ugyanig voltam a ginerDX el is annál több mint fél órát vártam ugyan ez volt a gond a gingerDx logó ott volt kb fél percenként vmi hang volt és ennyi segítsetek légyszives mit kéne tennem?????? valamit elfelejtettem volna feltenni???
2012. febr. 9. 10:50
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
recoverybe lépj be és nyomj a factory resetre
2012. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálteál back uppokat? (régen foglalkoztam ezzel de úgy emlékszem minden fontosabb lépés után back upp-ot kel csinálni, természetesen ha végeztél és minden ok. akkor letörölheted őket de az ucsót mentsd le a gépedre, hogy ha szükséged lesz rá ne legyéol sz@rban)
2012. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg:

Általános:

[link]

Itt meg megnézheted a ginger DX telepítés menetét, én is így csináltam, ahogy itt van, 15perc alatt megvagy vele...

[link]

2012. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már megvan factory reset et kellett csinálni, még azt nemtudom hogy a rom nak a telepítőjét miután feltelepítettem le lehet e törölni mert 100 mb át foglal am csináltam backup ot is :))
2012. febr. 9. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen le szabad törölni sd kártyáról, viszont néhányan fent szokták hagyni, hogy ha esetleg bármi okból meghalna a rendszer, akkor onnan recoveryvel megint fel tudod rakni, és nem kell a gyári romot seussal visszarakni. De szerintem ez teljesen felesleges, én is letöröltem.
2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kis Joker válasza:
haveromnak jelntkezett a hiba a mi nap telómemoriát formázni kell mert nem lép be ha nem formatáljuk.
2012. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem érzékeli a memó kártyát vagy hova nem lép be???
2012. ápr. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!