Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltöttem a telefonomat...

Feltöltöttem a telefonomat (telenoros) 1500. ft-al jött is az sms, hogy 1500 forint a felhasználható keret. Na most ma reggel pedig jött az sms, hogy már csak 265 forint van rajta, pedig nem is csináltam vele semmit még csak sms-t se küldtem!?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez? lehet hogy vírusos lett?
2012. febr. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet véletlenül fel léptél a netre
2012. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem mert direkt le van tiltva az adatforgalom, hogy még véletlenül se menjek rá
2012. febr. 9. 14:42
 3/3 anonim válasza:

Nálunk küldték az sms-t hogy feltöltöttél 1500 forintot, elérhető egyenleged xy (valami 1200-300 között lehetett, de még feltöltés előtt is volt rajta pénz). Betelefonáltunk a telenorhoz, azzal magyarázták hogy az sms-ek árát 24 órán belül emelik le, így mehet az egyenleg mínuszba is.

Hülyeség, annyi sms-t nem küldtünk, az egyszer biztos.


Most lassacskán cseréljük le vodafone-ra a sim-eket..

2012. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!