Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon, több opció:...

Új telefon, több opció: melyiket érné meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, de több dolgon is gondolkozom.


Amikor elhatároztam, hogy új telefont szeretnék venni, először egy HTC Desire HD mellett döntöttem, majd inkább körbenéztem a felsőkategóriában, és Samsung Galaxy S2 és HTC Sensation XE között kezdtem el vacilálni. A mostani helyzet, hogy több helyen láttam 130 körül az S2-t, de ezek általában GSM boltok, viszont itt a garancia miatt nem tudom mennyire okos döntés vásárolni. Viszont minden egyéb üzletben csak kártyafüggetlen van, ami 160-ba kerül. A kérdésem, hogy amennyiben főként netezésre, játékra használnám a telefont, megéri megvenni az S2 szintű felsőkategóriát? Vagy ha nem tervezek 2-3 éven belül váltani, akkor is elég pl. a HTC Desire HD? (vagy más, ilyen árkategóriás alternatíva).


A másik kérdésem az lenne, hogy a Vodafonnál nem tudok csak készüléket venni? 2 éves hűségnyilatkozatom van hozzájuk, ami augusztusban fog lejárni. De új telefont csak új szerződéskötés esetén tudok venni (ha jól értelmezem), viszont a mostani előfizetéses csomagomat nem akarom megváltoztatni. Kártyásan viszont megint csak drága a Samu.


Köszönöm előre is a válaszokat :)


2012. febr. 9. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!