Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan programot tudtok android...

Olyan programot tudtok androidos telefonra, hogy?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, hogy mi zene rajta van a számítógépemen, azt valahogy meg tudjam hallgatni telefonon keresztül úgy, hogy nem helyezem rá, hanem csak interneten keresztül csatlakoznék, a géphez:) esetleg valami olyan progi, minnt a Team Viewer, csak ha azzal, elindítok egy számot gépen, nem hallom, a hangot:( segítsen valaki
2012. febr. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdésss.Szerintem ilyen program nincs.Ehhez egy hang bemenet kellene a telefonodon vagy nem tudom.
2012. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam ezzt a megoldást, minnt ahogy az online rádiók működnek, csak én választom ki, hogy mi szóljon, és mikor:)
2012. febr. 9. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sincs sztem. ilyennel még nem találkoztam.
2012. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reménykedem, hátha:D
2012. febr. 9. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit te írsz, annak van egy tökéletes ellentéte. A VLC remote csak az a mobilról dobja át gépre wifin a zenéket
2012. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!