Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak rezeg a ZTE Blade típusu...

Csak rezeg a ZTE Blade típusu telom de nem kapcsol be. Este feltettem tölteni, aztán arra lettem figyelmes h rezeg, és nem reagál semmire. Levettem óróbálom bekapcsolni, csak rezeg. Kiveszem az akksit, megin próbálom bekapcsolni csak rezeg. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsol be úgy, hogy sokáig lenyomva tartod a hangerő le + a bekapcs. gombot és ha előjön egy menü, akkor még menthető.
2012. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Sajnos így csináltam, ahogy írtad, de csak rezeg továbbra is, semmi más nem jön be.:(

AKKOR NEM LEHET MEGMENTENI? 3.5 hónapos, holnap beviszem a kék virágos szolgáltatóhoz.Gondolom elsőre nem fogják kicserélni.Mi lehet a baja szerinted?

Köszi!

2012. febr. 9. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicserélik, az biztos.
2012. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd megírom a végeredményt.
2012. febr. 9. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok, rendben.
2012. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pénteken bevittem a szolgáltatóhoz, azt mondták elküldik szervízbe.Kb. két hét múlva érkezik vissza.

Jelentkezem, ha valami konkrétumot tudok.

2012. febr. 15. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
oké
2012. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!