Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy 8 gigás sd kártyát...

Android95 kérdése:

Vettem egy 8 gigás sd kártyát telefonba és az a probléma adodott vele hogy ha zenéket rakok rá akkor a zenék halgatása közben egy két szám egy helyen megszakad és egy másik számból jönbe egy részlet de nem vált át Mi ez?

Figyelt kérdés

Ezt lehet javítani?

Formázást probáltam már.

Telefon Xperia X8


2012. febr. 9. 17:04
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Cumi:S


Nekem x10 mini pro van.

Ugyanez van/volt nekem is. +képek egy része eltűnt és az szürkévé változott.


Olvasgass: [link]


Múlthéten visszavittem, gariba megcsinálják remélem.


Ha cserélgeted benne a kártyákat akkor is előjön a hiba (nekem áltban 2 hét után kezdte előlről)

2012. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szval a telefon a hibás nem az sd kártya?
2012. febr. 9. 17:32
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

Kipróbálhatod másik kártyával is, de én hiába csergettem. Mini tool partitionnal többféle formátumot próbáltam, többféle kártyával (2-16gb, class 4-6, több márka), de a hiba mindig előjött. Volt, hogy 1 nap, volt hogy csak 2 hét. Először ritkán fordul elő ez a hiba, de minél többet hagyod benne, annál sűrűbb (volt, hogy a felmásolt képekből már minden 2. rossz volt).

Öcsém telójába beraktam ugyanazt a kártyát, ami nálam ilyeneket produkált és ott tökéletesen működött.

A telenornál elmondtam, hogy mi a gond, remélem hogy megcsinálják. Sajnos sok idő ha gariba szervizelik (2hét-1 hónap)

2012. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!