Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet már Budapesten...

Hol lehet már Budapesten IPhone5-öt kapni? Vagy eggyátalán már lehet kapni? És ha igen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés!!!!
2012. febr. 9. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek neked iPhone 5, ha azt sem tudod mi az? Amúgy még nem is létezik.
2012. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Iphone 4S-t keres úgy lehet előrébb leszel.

a követkesző iphone jelent meg iphone 4s néven (szal ez az aktuális legújabb)

2012. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kedves első hozzá szóló azt szeretném mondani hogy igen is létezik ezt a vedeót nézd:

http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg

Ez a videó nem kamu mert amerikában már van és azt tervezik hogy legyen itt nállunk is!!!!

2012. febr. 9. 18:56
 4/13 anonim ***** válasza:
a holografikus kijelzőt ne akard nekem beadni. ez még nem létezik. amugy meg felmész az apple k1baszotthonlapjára és ott megnézed
2012. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jéézusom!!! Ezt a videót és a hozzá hasonlókat, unatkozó emberek csinálták, akkor még nem lehetett tudni milyen lesz az új iPhone. Ma már tudjuk, azóta megjelent az iPhone 4S.

Ennyi, ez a 4S a legújabb.

[link]

2012. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Az általad linkelt videó ovodásoknak készült.

Mondjuk lehet hogy nem tudtad, így elhitted amit láttál.

Pl van videó a jetiről is, meg Mr Beanról is, pedig ő csak egy színész, mégis sokan elhiszik hogy valóságos. Izaurának a felszabadítására is gyűjtöttek annak idején.

2012. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hogyte mekkora gyökér vagy kedves kérdező!További szép napot!
2012. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam a józsefvárosin!!! 200.000 ft-volt. Szerintem nagyon jó telóóóó!!! 15mpixeles kamera, wifi, 8 magos processzor ,128gb tárhely.. Szerintem vedd meg te is nagyon jó!!!! ............gyökér.............
2012. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ruruka az en kerdesem pedig ez: hany eves vagy? Es a telapoban is hiszel, hisz anyu azt mondta van, akkor biztos letezik!

iPhone 5 meg nem letezik es nincs forgalomban meg AMERIKABAN sem, tudom, mert itt elek!

Ha lesz is, az majd esetleg juniusban fog kiderulni, de addig NINCS, barmilyen video barmit mondd, NINCS!

2012. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
az 1. a videóban szereplő ,,telefon'' már csak azért sem lehet igazi mert a Jet Dugo (remélem jól írtam le xd) picit nagyobb helyet foglal el és ha ilyen vékony lenne a teló akk nem lenne hely a headsetnek..... a másik be kéne írnod basszus hogy iPhone 5 unboxing..... remélem találsz viedeót -.-
2012. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!