Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az android nem támogatja a...

Ha az android nem támogatja a 2 magot, akkor miért raknak pl 2 magos procit a sensationba?

Figyelt kérdés
Vagy a filmnézés, esetleg böngészés közben kihasználja?
2012. febr. 9. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
A 4.0 már támogatja, erre vártak hogy megjelenjen, de előbb kiadták nehogymá' nekik ne legyen kétbarackmagos telefonjuk.
2012. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tejesen de vmenyit gyorsít a 2mag pl nem hiába gyorsabbak azok a telók minta 1 magosak de a 4 már támogatja szóval még gyorabb lesz
2012. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 blex ***** válasza:

elsősorban azért, mert mindig kell valamit újítani, hogy a sok.. emberke megvegye

ettől függetlenül tényleg gyorsít a dolgon valamit (gondolom)

2012. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3.0-tól már benne van a támogatás.
2012. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2.3-tól van 2 magos processzorok támogatása
2012. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De 2.2.2 is támogatja. Pl. az LG 2X 2.2.2-vel jött ki két magosan.
2012. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es válaszoló vagyok.

Gondoltam megnézem, mert ugyan ezzel foglalkozom, de majdnem beugrottam az utánam szólóknak, de jól tudtam.

3.0-ba került bele.

Ime: [link]

2012. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 2.x Android nem támogatja ez való igaz, de azért a Samsung és a HTC mérnökei nem buta gyerekek ám. Beleturkáltak annyira a rendszerbe, hogy az RÉSZLEGESEN ugyan de támogassa. 4.0-től meg már teljes támogatás van rá. Sensationt meg úgyis lehet majd frissíteni 4.0-ra, és alap 2.3-mas rendszeren is sokat gyorsít rajta pl böngészés közben talán a Flasht szépíti meg a legjobban, filmnézés közben is gördülékenyebb a film, nagyobb felbontásút is könnyebben játszik le meg ilyenek. Játékoknál meg egyenesen jól jön. (pl. 9mm)
2012. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és igen. Jól mondják az előttem szólok, hogy 3.0-tól került bele a rendszerbe a duplamagos gépek támogatása de az csak a tableteket érintette, jelen esetben, nálad a Sensation esetében tárgytalan.
2012. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..., mind hasznos volt!
2012. febr. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!