Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehetett a telefonomna...

Mi baja lehetett a telefonomnak? Képet másoltam vele a számítógépre, és utána kifehéredett a képernyő. Sony Ericsson Z550i, egy éves, tökéletesen működik. Alább leírtam.

Figyelt kérdés

Az imént másoltam a telefonomról képeket a laptopra, ahogy szoktam - százszor csináltam, mindig szépen megvárom, míg kiírja a végén, hogy eltávolítható az eszköz, nagyon parás vagyok ilyenekkel. Ahogy lehúztam, csak fehéren világított, mindig ilyen kb. egy húsz mp-ig, utána áll vissza, de most csak világított vagy két percen át, hívni nem lehetett, kikapcsolni sem, mivel ugye nem láttam a menüt.

Végül kivettem az aksit meg visszatettem, szerencsére jól működik, de nem csinált még ilyet soha, mi lehet a baj?

Köszi előre is, ha segít valaki!


2009. jún. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoftver hiba!vid szervizbe!
2009. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csináld meg SEUS-t és akk sztem jó lesz

minek szervízbe vinni ha megcsinálhatja otthon?

keresd fel: www.se-portal.hu

2009. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta rendesen működik, de megijedtem:) Megnézem ezt az oldalt. Ha még mutat valami hibát, elviszem szervizbe.
2009. jún. 3. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha valaki ilyet kérdez az tuti nem tudja hogy kell szoftvert frissiteni nem?
2009. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!