Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch vagy inkább...

Telenor one touch vagy inkább samsung galaxy mini? Hozzáértők, tulajdonosok help!

Figyelt kérdés
Árban nekem pár ezer Ft lenne csak most a különbség, szóval ez nem szempont. :)
2012. febr. 9. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
One Touch, sokkal jobb telefon. A Galaxy Mini most az egyik legrosszabb telefon a piacon.
2012. febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
galaxy mini!
2012. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Egyértelműen a OneTouch. Nagyobb és jobb a kijelzője, sokkal jobb a kamerája, kapott előlapit és még néhány apróság...
2012. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dne14 válasza:
20%
Szerintem galaxy mini!One Touch egy no-name szar :S
2012. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

@16:44

Ha nem értesz hozzá, inkább maradj csendben. Az Alcatel már akkor telefont gyártott, mikor a Samsung még nem is létezett jelenlegi formájában.

2012. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! Öné touch lett belőle. 2 napja van meg és egyenlőre nagyon tetszik. 3.2 helyett 5 mpixel kamera, a kijelzője sokkal jobb. Erős szerkezetnek tűnik, kívülről is jó minőségű. A rendszer stabil rajta. A belső 160 mega tarhelyet keveslem benne. Viszont a samsungra 2 éve garit adnak, a telenorra csak 1 van. Egyes tesztek a telenor akksijá
2012. febr. 14. 00:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Akksiját keveslik, én átlagos okostelefon erősségűnek érzem.
2012. febr. 14. 00:55
 8/9 anonim válasza:
ürülök hogy ezt választottad én is ezt javasolnám ezt már nem neked hanem egy kedves válaszolónak: ja és attól hogy vmi no-name még lehet jó te kis sznob am sztem az sokkal jobb mint a mini, ami az egyik legszarabb ebben a kategóriában
2012. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó döntés.
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!