Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új frissétést töltöttem le az...

Koplány iDániel kérdése:

Új frissétést töltöttem le az Iphone 3g-hez, de nem müködik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még nyáron le töltöttem az Itunes-ról a 4.3-as frissétést és még csak letőlthető volt de nem működött és azota nem csináltam vele semit és most el kezdett érdekeleni hogy mi lehet a baja, hogyan lehet meg csinálni/csináltatni.
2012. febr. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted? ha letöltötted , akkor gondolom feltelepítette a telódra és olyan nincs (beállíthattad , hogy instalálja e egyből v csak letöltse e ) , hogy nem működik a frissítés :D , és ha most rákötöd a gépre ugyanúgy ottvan az update gomb ,csak meg kell nyomni
2012. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 4-es ios csak még jobban lassítja am.
2012. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első kommentelő.:

Le tőltötte de nem telepítette fel semmi és ugye az a kép van hogy csatlakoztatsam a géphez hozzá dugom és a SIM kártyáról irkál anyi más nincs....

Szóval ha tudnál segíteni akkor lécives. NAgyon meg kösszönöm :D

2012. febr. 10. 22:26
 4/4 Macs1209 ***** válasza:

4.3 ? 3G-hez?


3G lezárt 4.2.1-el. Valamit nagyon benéztél!


Irj privátot és megoldom.

2012. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!