Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont hogyan tudom...

Mobiltelefont hogyan tudom úgy beállítani, hogy a laptop internetét használja?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy Samsung Galaxy Mini mobiltelefont, és a laptopomon van wifi. A mobilra szeretnék egy pár dolgot letölteni. Most telepítettem a Samsung Kies programot, hogy a laptop észlelje a mobilt, de amikor mind a laptopon, mind a mobilon a wifit bekapcsolom - nem észlelik egymást. Lehet, hogy túl egyszerűnek gondolom, mert az egyetemen mindig van szabad wifi és csodálkozom, hogy itthon meg nem tudom használni. Valaki tud ebben segíteni? Gondolom valamit nem állítottam be egyiknél sem meg ilyesmi. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2012. febr. 10. 19:04
 1/3 Koplány iDániel ***** válasza:

Hát igen túl egyszerűnek gondolod....

Gondolom van otthon neked egy intertnet Modemed?

Ha van akkor kell venned egy Routert!..

Össze kötöed a routert a nettel fel telepíted.

Telón bekapcsolod a Wifit és ott lesz.

És Kész! :D

2012. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha! Köszönöm szépen :D Routert akartam már venni, mert a szüleim szobájában van asztali gép, és ott viszont nem tudnak internetezni - csak nálam van net. Akkor minél hamarabb beszerzek egyet :D Köszönöm a választ!!!
2012. febr. 10. 19:11
 3/3 Koplány iDániel ***** válasza:
Szivesen :D
2012. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!