Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb okostelefon márka?

Figyelt kérdés
Apple,Samsung,Nokia,Sony Ericson,HTC stb.
2012. febr. 11. 11:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és még Windows Phone!
2012. febr. 11. 11:53
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Amit nagy márkának tartanak, az az Apple, de semmi másra nem jó a menőzésen kívül. Talán játékokra, de akkor már inkább iPod Touch 4. A Samsungokból van sokféle, s a csúcskészülékek a legjobbak közt vannak. Ott az SGS2, még mindig alig veri pár mobil, és már több, mint fél éves. Utána a HTC jön, ott vannak a Sensationok, nem rosszak, de a samu jobbat gyártott. Árban a Sony-k elég jók, csak későn kezdték el a 2 magos készülékekkel való foglalkozást. A Nokia a Symbian miatt elég rossz, de most ráált a WP7-re. A WP7 nem telefontípus, hanem oprendszer.
2012. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Apple az ios miatt.
2012. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
66%

a wp7 nem okostelefon márka:)

szerintem HTC és Apple.

2012. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
sztem Htc
2012. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Apple, HTC, Samsung, Sony Ericsson.


Bárki bármit mondd, ez a 4 márka jó cuccokat dob piacra.

Az már más kérdés, hogy pl. én se szeretem az Apple-t, meg a Samu sem a kedvencem, de ennek ellenére tudom, hogy jó cuccokat gyártanak, csak nem nekem való.

2012. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Samsung, HTC, Sony, Nokia


Nokiát nem érzem fair-nek hogy kihagytátok, az N9 és a Lumia sorozat (eddig) elég jól sikerült, csak sajnos a MeeGo-t nem fogják fejleszteni, ami teljesen érthetetlen, mivel nagyon jó kis rendszer lett, de a Lumia 710, 800 is elég jól sikerült telefon lett.

Az igaz, hogy már nem ragyognak régi fényükben..

2012. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Előző:


utóbbi 3-4-5 évben összesen csináltak 2 jó telefont, ennyi után még nem fogja senki sem újra a nagyok közé sorolni.

Az már más kérdés, hogy szerintem ezzel sikerült talpra állniuk, és most már nem fognak Symbian-hoz hasonló baklövéseket csinálni (asszem életemben most elsőnek használom a baklövés szót), de azért még bizonyítsanak.

2012. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

3-4-5 év elég soknak tűnik nekem. Inkább az elmúlt 3-4 évben nem adtak ki épkézláb okostelefont.

Azért írtam ezt, mert ez a három telefon elég jól sikerült, és mivel egy viszonylag új sorozatot indított útjának a Nokia én bizakodó vagyok, hogy sikerül talpra állniuk, már csak az itthoni és európai állások miatt is. Így is 2300 embert kirúgnak majd idén, ami 2300 családot sodor még nehezebb anyagi körülmények közé!

De ez már más téma.

2012. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint,

Ennek ellenére úgy tűnik, hogy a Nokia összekapta magát, remélem nem ideiglenesen, de két WP7-es készülék kevés lesz a megváltáshoz meg drágák is, kéne valami, amivel az olcsóbb szegmensben is tudnak ütni, WP7-tel a licensz díj miatt és a hozzá kötelező hardverek miatt nem tudnak.

Ezért KELL nekik is androidos telefont kiadni, vagy elbuknak.

De ettől még jó okostelefont gyártanak :)

2012. febr. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!