Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N9 vs SE Xperia Arc S?

Nokia N9 vs SE Xperia Arc S?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok :)
2012. febr. 11. 13:51
 1/9 anonim válasza:
Nokia N9! gyönyörű, dizájnos, és egyedi!!!!! Én biztos azt venném :)
2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most nézem a T-mobile oldalán, hogy a 2 ugyanannyiba kerül. Innentől fogva Arc S-et mondom egyrészt, mivel a MeeGo csak egy melékvágány a Nokia számára, másrészt pedig, mert lényegében ugyanazt nyújtja az Arc S, csak egy egész kicsit többet mindenből. A kamera pedig mindkettőnél nagyjából hasonló sebekből vérzik, de persze, ha fotózni akarsz mobillal, N8-ban kezdesz gondolkodni.

Ha komolyabb dolgokra akarod használni, és nem játszani rajta, vagy ezerféle alkalmazást telepíteni, illetve megvagy az android market nélkül, akkor az N9 tökéletesen kielégíti az igényeidet, jóval szabadabban bele lehet nyúni, és talán könnyebben, jobban is kezelhető, gyorsan megszerethető rendszer. Ha viszont az android előnyeit akarod élvezni... Na lényeg a lényeg, nem a vas, hanem a rendszereik között kell választanod, te tudod, mire van szükséged.

2012. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a két választ :) Még továbbiakat is várok
2012. febr. 11. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:

N9 tulaj vagyok és hidd el, jó érzés kilógni a sorból!:D

Érzed a telefon egyediségét, szépségét, a kezedbe veszed és elvarázsol, nem tudod letenni sem!:)

Sonyt nem vennék, mert én sok rosszat hallottam róla és az androidtól írtózom. Mindenki mondja, hogy a MeeGo egy halott platform. Lehet gyerekek, de hogy naponta jönnek ki az alkalmazások, az is biztos!! Nem felesleges ökörségek, mint a marketen. Hanem Jól megtervezett, igényes appok. Semmi pénzért nem cserélném le és imádom!:))

2012. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem Arc s -em van. Teljesen elégedett vagyok vele! Gyors, könnyen kezelhető, szép és elegáns mobil egyben. Az N9-et nem ismerem, ezért nem akarom összehasonlítani a kettőt. Én a sajátommal meg vagyok elégedve, jobbat nem is kívánhatnék. :)
2012. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :)
2012. febr. 22. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ájfon tulaj vagyok, de most Android készüléket akarok vennI: az appok a rendszer és a dizájn miatt. Volt már Nokiám (3) mind elfuserált gagyi készülékek, egyedi, egyedi de rosszul van összerakva kind összeomlik egy fél év alatt: bármi vs. Nokia Winner:Bármi!
2012. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes meglátás, de köszi a választ :)
2012. márc. 14. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
arc s mindenbe jobb talán kamerába nem. Meego meg halott rendszer alig van rá app a nagy játékok emg nem jönnek ki rá vagy csak csúszva.
2012. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!