Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szevasztook! Most vettem...

Czvianov attila kérdése:

Szevasztook! Most vettem nemrég egy sony ericsson xperia x8-as telefont, és ha hogy ha root-olom 2.3-asra, akkor futni fog hibátlanul rajta a gta3? vagy ha 2.4-esre vagy magasabb szintre?

Figyelt kérdés
a youtube-on láttam videókat, hogy 2.3-as android operációs rendszeren fut hibátlanul.!.
2012. febr. 11. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Legfőképp nem Androidtól függ, hanem a processzort kell felhúzni (Max 710-750 Mhz.ig lehet) talán akkor futni fog, rendesen, de nem túl valószínű, a 256 Mb Ram nem sokra képes.


Ha garanciás, ne kockáztass, vagy bízd hozzáértőre.

Addig is érd be a Gangstar - West Coast Hustle -el.

Az sem olyan rossz és 100%, hogy fut apróbb szaggatások mellett.

2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okérs köszi, máe letöltöttem a gangstar-t, és tényleg jó! köszi a játékot!:DD
2012. febr. 14. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:

fellépett egy gond a gangstar-ral, az x8-as készülékemen! amikor be akarok lépni, akkor ezt a szöveget irja ki : "a video nem játszható le".

és amikor játszok, akkor a háttér, és az eber fekete, szintelen. semminek nincs szine, csak a tengernek, autoknak és az útnak.

2012. febr. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!