Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini-t hol...

Samsung galaxy mini-t hol lehet megvenni a legolcsóbban kártyafüggetlenül?

Figyelt kérdés
Nem webshop.
2012. febr. 11. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sarki használt mobilosnál.
2012. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újonnan.
2012. febr. 11. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Mindenhol drága. Kb. 35 ezerért árulják, annyit meg nem ér az egész, én egy fokkal jobb modelt, a GIO-t egy 10-essel olcsóbban vettem a telenornál. Mondjuk nekem nem tetszik. Szerintem ne vegyél samsungot.
2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Jó a samsung , csak nem az alsó árfekvésben . a +100k-s mobilok már mindent vernek (Galaxy S2, NOTE stb.)
2012. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó telefon... Csak annyi, hogy kevés benne a ram meg a processor... szóval ha komolyabb játékra szeretnéd használni akkor inkább vegyél Samsung galaxy S-t vagy S2-őt... Én 120 Euróért vettem és kártyafüggetlen... Tiszta újan vettem... Szerintem megérte megvenni, de már komolyabb dolgokra használom ezért lenne jobb egy erősebb teló...
2012. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!