Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Android szoftverfrissítés...

SOS! Android szoftverfrissítésnél hiba történt, és a telefont visszaállítási üzemmódba kéne tennem, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

Lenyomom a hangerőgombot, a home gombot (az a középső ugye?) és a bekapcsolásgombot, de csak simán bekapcsol, nem csinál semmit. Egyszerre kell őket lenyomni? Vagy hogyan?

Segítsetek bajban vagyok!

köszönöm


2012. febr. 12. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

kapcsold ki, utána vissza, ha nem jó továbbra sem akkor dobd ki, enni volt a telefon

ezért kell ilyen sz.arokat venni

2012. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre kell lenyomni.
2012. febr. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia,kérlek add meg a mobiltelefonod pontos típusát.Akkor többet tudunk segíteni.Mióta létezik visszaállítási mód?Sajnos nem ismerem ezt a módot,nem hallottam még róla..Mivel próbáltad frissíteni?(ODIN,KIES,esetleg CM7)??
2012. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy 3 a telefon, és Kies-sel próbáltam a hivatalos verziót frissíteni, de közben megszakadt, leírta a vészhelyzeti helyreállítás kódját, és kérte, hogy tegyem visszaállítás módba (3 gombos cucc), és kezdjem elölről.

Na de időközben ez sikerült, viszont nem folytatta így sem, vagyis ezután sem lett jó. Elvileg tönkre kellett volna mennie a telefonnak, de az enyémnek semmi baja.

most ki fogom írni ezt még 1 kérdésbe, hogy miért nem megy a frissítés :D

2012. febr. 12. 11:39
 5/8 anonim válasza:
Kapcsold ki a Gyors Bootot, másik megoldás hogy kiveszed az aksit és berakod újra
2012. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ugyanez a problémán én odinnal próbáltam galaxy s 2 vki help pls
2012. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hátha ez segít:

[link]

2015. okt. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Matefon2 válasza:
Az én telefonomon úgy kell, hogy kikapcsolom, majd a bekapcsolást úgy végzem, hogy a bekapcsológomb+hangerő fel (egyszerre), vagy bekapcsológomb+hangerő le (egyszerre).
2017. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!