Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenor One Touch telefonon,...

A Telenor One Touch telefonon, hogy kell levenni a kamera hangot?

Figyelt kérdés

Már megtaláltam a fájlt amit ki kell törölni de nem engedi kitörölni.(/custpack/JRD_custres/audio/ui/camera_click.ogg) Azt olvastam,hogy ki kell cserélni egy üres fájlra de azt,hogy kell??

Nagyon fontos lenne mert eléggé idegesít a hangja..:S

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2012. febr. 12. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye, milyen idegesítő? :)


Kamerahang eltávolítása:

/custpack/JRD_custres/audio/ui/camera_click.ogg eltávolítása megszünteti a kamerahangot!


Forrás:

[link]


(Egyébként vannak androidos programok, amik kibővítik a gyári kamera adta lehetőségeket, és pl. ott is be lehet állítani, hogy ne legyen hangja a kamerának)

2012. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.De tudom,hogy úgy kell de írtam,hogy nem törli ki...:SS
2012. febr. 13. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Már megoldottam.:)

Letöltöttem egy másik kamerás programot,ahol le lehet venni a hangot.:D

2012. febr. 13. 15:46
 4/4 anonim válasza:
Milyen progi? Nekem is ilyen telóm van és nagyon kéne egy hanglenémító. Ugye lehet vele állítani h milyen hangos meg hal és nem örökre veszi le a hangját?
2012. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!