Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek mit jelentenek?

Ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Nézegettem az xperia neo t és ezt láttam: Exmor R érzékelő

BRAVIA Engine meghajtó., ezek mik és mire jok? ésaz lenne a kérdésem még h láttam h a NEO V olcsobb egy 10 esel mint a sima neo? és ez miért?


2012. febr. 12. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Exmor R-t a fényképezője használja, állítólag rosszabb fényviszonyok mellett képes átlagnál kicsit jobb képeket csinálni.

Erről a kettőről ezt írják:"A technológia lényege egy képfeldolgozó chipset és szoftver páros, amivel olyan szintű kontraszt érhető el, mint a Bravia televíziók esetében. Mindezeken felül javít a színmélységen, a fényerőn. Azonban ez még nem minden, ugyanis a chipset képes olyan algoritmusra, amivel a kisfelbontású videókat is pixelmentesen tekinthetjük meg egy nagyobb felbontású megjelenítőn, természetesen itt nem arról van szó, hogy egy 320*240 felbontású videót gyönyörű minőségben nézhetünk egy 480*854 pixel felbontású kijelzőn.

A Bravia képfeldolgozó először az Xperia arc-ban debütál (nálunk), itt a technológiának leginkább a HDMI csatlakozóval vesszük hasznát, ugyanis, ha a készüléket rákötjük egy HD televízióra, akkor ezzel a megoldással lényegesen jobb minőségben nézhetjük vissza a készülékkel felvett videót."

2012. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!