Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elkalibráltam a telefonomat....

Elkalibráltam a telefonomat. Samsung S5230. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem működött a Samsung S5230 telefonom.Semmilyen külső hatás nem érte,nem értettem miért...A recesszív panelem(érintőkijelző) semmire sem reagált.egy ideje kikapcsolva hagytam, és újra bekapcsoltam, úgy ahogy működött, ezért bekalibráltam.tökéletesen működött, most meg kb 2 cm-rel el van kalibrálva.nem tudok bemenni a menübe, nem tudom csatlakoztatni a géphez se.mit csináljak?Előre is köszi:)

2012. febr. 12. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?ha 18 alatti szólj a szüleidnek és menjetek el vele szervizbe és tudok egy jót mondani ha BKV-val mész 1-es villamos Thököly útnál leszállsz és átmész a Vasút alatt(fönt megy a vasút,te meg alatta)és mész mész egyenesen és ki lesz irva telefon szaküzlet vagy mi
2012. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%,hogy touch csere
2012. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!