Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen VIBER-hez hasonló...

Milyen VIBER-hez hasonló program van, ami megy NOKIÁN (Symbian)?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 20:23
 1/5 anonim válasza:

Én tegnapig a FRING-et használtam. Ekkor a telefonom operációs rendszerét SYMBIAN BELLE-re frissítettem és ettől kezdve nem fut a program, amely probléma - a nemzetközi fórumokat böngészve - általános.

Viszont találtam megoldást, amelyet úgy hívnak, NIMBUZZ. Szinte minden telefonhoz elérhető (pl. Blackberryhez, vagy Motorolához is, nem úgy, mint a VIBER) és ugyanazt tudja, mint a VIBER. Megtalálod az OVI STORE-ban.

2012. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
whatsapp
2012. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez a NIMBUZZ csak akkor ingyenes ha annak a telefonján is van akinek küldöm az smst / akit hívok?
2012. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem egy Symbianos Nokiám van.

Hogyan tudok beszélni valakivel akinek Androidos van?

Tud kommunikálni a NIMBUZZ a Viberrel, vagy mindkét telefonon azonos alkalmazásnak kell lennie?

2012. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez kb olyan mintha facebookról akarnál pm-et irni iwiwre...
2012. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!