Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letiltani a...

Hogyan tudom letiltani a Klikk szolgáltatást a telefonomról?

Figyelt kérdés
Fél éve aktiváltam. Volt 3 hónap ingyenes próba idelye . amiről azt mondták ha lejár nem kell érte fizetni. Mert csak akk ad további szolgáltatást ha mégegyszer engedélyezem. Hát én nem csináltam semmit és elvileg el kellet volna tünnie a szolgáltatásnak a helyett mindig itt van és minden hónapba 1000 Ft vesz le :S Segítsetek lécii.

2012. febr. 14. 14:52
 1/5 anonim válasza:
Küldessz a telenornak egy üzenetet, hogy megszeretnéd szüntetni!
2012. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haláli X"d Csak azt nem tuom meik szót kell elküldeni. Mert ezt gépk nézik nem emberek.
2012. febr. 14. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha felhívod akkor nem robotokkal beszélgetsz.
2012. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom! De más szolgáltatóval. Csak a fiam baszogatta a telefonom

1. Nem tudom a szolgáltató nevét.

2. Minden hónapban 2300 FT-ot vesz le, mi a teendő?

2013. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na oké akkor még1szer! ( első vagyok ) nem kell semmilyen szót küldeni, hanem küldessz nekik egy kib*szott üzenetet, hogy megakarod szüntetni!
2013. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!