Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma egy mobilos boltban a...

Ma egy mobilos boltban a Centrum GSM-ben (XVII. kerület) láttam két Sony Ericsson W880 telefont. Az egyik 29. 000Ft a másik 24. 000Ft. Miben különbözhetnek?

Figyelt kérdés
Mind a kettő 0 perces, vadi új. Lehetséges, hogy a tartozékokban rejlik a különbség? De akkor mért raktak ki egymás mellé kettőt? Egyszerűbb lenne ha a vételkor megkérdezik hogy milyen "felszereltséggel".
2009. jún. 3. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél be és kérdezted meg ha ennyire fontos?
2009. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam bent, egy másik telefont néztem meg, és akkor akadt meg ezen a szemem, és csak itthon döntöttem el hogy a W880 lenne jobb.
2009. jún. 3. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
24 jó ár érte, de kétlem, hogy vadi új lenne annyiért! Úgyhogy lehet, h pont ez a különbség ;)
2009. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát szem se vadi új:/...bár ha elő fizuval 9990, akk lehet hogy újak..csak az árak attól is függhetnek hogy hol veszik meg...mind a 2 egy hálozaton belül volt? azaz mind 2 T-Mobile-os vagy Pannon os volt?..mert ha nem akk szem a drágább független...azok kicsit drágábbak:)...de nem hiszem hogy felszerelés nyílvánul meg az árban:)...de sose lehet tudni...meg aztán biztosat csak akk fogsz tudni, ha vissza mész és megkérdezed...
2009. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy használt és új mobilos üzlet, külön üvegbúra alatt a használt és külön az új mobilok, és itt mind a kettő telefon az újak közt volt, és ahogy elnéztem mindkettő karcmentes, még fóliás. Kérdeztem is hogy azok ott használtak? erre az eladónő azt mondta hogy, nem, mindegyik vadi új 0 perces. Jah, és függetlenek voltak.
2009. jún. 4. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
ettől csak az érdekesebb h a K660 26k itt miskolcon míg a pannonnál 24k...am sztem a függőség is lehet különbség vagy esetleg a kinézet
2009. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül a felszereltség volt. Az egyikhez járt fülhallgató, meg memóriakártya.
2009. jún. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!