Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 9900 vagy Sony...

BlackBerry 9900 vagy Sony Ericsson Xperia Arc S?

Figyelt kérdés
E között a két telefon között vacilálok. Szerintetek melyiket vegyem meg?
2012. febr. 14. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A döntés a Tiéd, de a BB-t csak akkor vedd, ha kötsz hozzá BB előfizetést.
2012. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én sony-t vennék. Nekem nem tetszenek a BlackBerry-k és szerintem egy kicsit gyengék is. Az arc s meg egy elegáns, szép és sokat is tud. De a döntés a tiéd...:D
2012. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Arc S!!! :) Nekem is az van, álmaim telefonja, imádom! :)
2012. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én szívem is az Arc S felé húz. :) Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 17. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyan arra vannak kitalálva. Nekem Arc S-em van, aminek az erőssége a szórakoztatás, tehát a nagy kijelző, gyors processzor miatt, nagy szépek rajta a videók, a játékok, nagyon jó a kamerája, nagyon gyors, szép telefon.


A BB pedig kicsit komolyabb, inkább üzleti szférákban menő a BB, viszont köze nincs sem multimédiában, sem gyorsaságban, sem kinézetben az ARC S-hez.


Ha nem vagy üzletember, és nem intézel komoly ügyeket telefonon keresztül, hanem csak egy k*rva jó telefont akarsz, akkor az ARC S-t vedd :)

2012. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok üzletember. Még tanulok. :) Igen, egy elég jó telefont szeretnék, remélem az Arc S megfelel majd nekem. :P
2012. febr. 17. 22:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Arc S lett! :) Holnap meg is jön. Szép fehéret választottam. :) Remélem én is megleszek elégedve vele!
2012. febr. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!