Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van megoldás? A többi lent!

Van megoldás? A többi lent!

Figyelt kérdés

feladtam a telefonomat postán, egy csere üzletről volt szó, de kb. 1hónapja nem kapom meg a cseretelefonomat.

az lenne a kérdésem, hogy a rendőrségen emiatt lehet-e feljelenteni? meg van az imei szám is ( ha az alapján betudják mérni, akkor van rá esély, hogy visszakapom a telefonom? )


2012. febr. 15. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél másikat.

De ne postán.


Amúgy feljelentheted, de ez nem olyan súlyos ügy ami a rendőrséget vigyázzba állítaná.


Ha ajánlott küldeményként adtad fel az már egy jó pont. Meg az is ha van valami nyoma a cserebere akciónak, esetleg tanúja is.

Ilyenek hiányában max befelé fognak nevetni.

2012. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
e-mail-en beszéltük meg a cserét, és ez a legnagyobb baj, hogy én ajánlottan adtam fel, de a postán nem adtak zöldszelvényt
2012. febr. 15. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Postán történő csere esetén gondolkodtam el múltkor,hogy hogyan lehet ezt jól megoldani.Igaz maga a csere mégse kellett de úgy gondoltam el,hogy elküldöm a telót a tartozékokkal garijegy nélkül.Mert ugye ha nem jön meg a teló,akkor le tudom tiltani.Ha meg megjön akkor elküldöm a garanciajegyet is.De előtte egy fényképet kell róla csinálni és kérni a cserélőtől is,hogy valóban van arra is garancia persze ehhez még a telefon imeit is le kell fényképezni,hogy ahhoz van a papir.Megmondom őszintén nagy értékű telefont nem is cserélnék ilyen módszerrel.Most itt a 30.000Ft feletti értékről beszélek.


A te esetedben a garijegyet nem küldtem volna el.Azzal szerintem tudtál volna feljelentést tenni,mint lopás.Ja igen meg mindenképp az ajánlott csomagot kellett volna választani,hogy azzal is bizonyitsd a feladást.Plusz az email persze.

2012. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!